kendi aracı ile çalışacak bay bayan, part time - full time çalışma arkadaşları

 Eleman Arayanlar / Tarih 4 ay önce

İL VE İLÇELER GENELİ KALİTELİ VE GÜVENİLİR KARA YOLU TAŞIMACILIĞI YAPMAKTAYIZ. KARA TAŞIMACILIĞINDA, TAŞIMALARI AKTİF VE ZAMANINDA, ÇIKIŞ VARIŞLARDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYABİLECEK ŞEKİLDE ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

KARA YOLU TAŞIMACILIĞINDA UZMAN KADROSUYLA ETKİN KALİTELİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNAN ULUSAL LOJİSTİK SÜREÇLERİNE HAKİM SAHA VE EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

VİZYONUMUZ;

TÜM İŞ ALANLARINDA; İÇERİĞİ NE OLURSA OLSUN BİZDEN TALEP EDİLEN TÜM HİZMETLERİ CEVAPLAYARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTMAK,

MÜŞTERİLERİN TALEPLERİNİ ZAMANINDA VE TALEP EDİLDİĞİ ŞEKİLDE KARŞILAMAK,

SUNULAN HİZMETTE İŞ BİLİNCİ VE HAKİMİYETİNİ KORUMAK,

TÜM HEDEFİN MÜKEMMEL OLMASI VE EN YÜKSEK KALİTE SEVİYESİNİ KORUMAK,

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ DOĞRULTUSUNDA ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜN VE KARŞILADIĞIMIZ HİZMETLERİN TÜMÜNÜ EN VERİMLİ VE EN EKONOMİK ŞEKİLDE, İSTENİLEN ZAMAN SÜRECİ İÇERİSİNDE MÜŞTERİYE SUNARAK TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK.

KALİTEDE SÜREKLİLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN TEKNİK TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP ETMEYİ, FAALİYETLERİMİZİN EN BÜYÜK DEĞER OLDUĞU FARKINDALIĞI İLE ÇALIŞMAK, ÇALIŞMA İLKELERİMİZ DIŞINA ÇIKMADAN VARLIĞIMIZI SÜRDÜRMEKTİR.

4+1 5+1 6+1 7+1 8+1 9+1 10+1 TİPİ ARAÇLARINIZA KM BAŞINA 4 TL

GÜNLÜK 300 KM GARANTİ

ŞEHİR DIŞINDAN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN BAŞVURUSU KABUL EDİLECEKTİR,

SİZDE KENDİNİZİ TRANSFER VE HİZMET KONUSUNDA BAŞARILI BULUYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ,DİĞER SEKTÖRLERDEN FARKIMIZ SİZLERE EN YÜKSEK KAZANCI SAĞLAMAMIZDIR,

İŞİMİZİ HAFTA İÇİ HAFTA SONU EK İŞ OLARAK DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

İŞİMİZ TAMAMEN RESMİ KURULUŞTUR,

İLETİŞİM FATİH BEY VEYA ARZU HANIM İLE YAPILACAKTIR.